سلام صبح آخرین شنبه شهریوری و تابستونی تون بخیر و شادی. 

هفته بعد شنبه پاییزی میشه حتی تصور سرمای صبح ها هم حس خوبی بهم میده. خونه تا حد ۹۹ درصد کاراش تموم شده و فقط یه سری خرده کاری مونده و دیروز از واپسین ساعتهای آخرین جمعه تابستونی لذت بردیم و هی به خونه نگاه کردیم و کیف نمودیم. صبحش هم دوتایی انباری رو مرتب کرده بودیم بالاخره و حسابی خیالمون از کار های سنگین راحت شده بود. 

پنج شنبه صبح دوستام قرار صبحونه داشتن منم یه کار بانکی داشتم صبح زود رفتم کارم رو انجام دادم و بعدش هم به سمت قرار رفتیم صبحونه رو تو یه کافه با فضای باز و هوای عالی خوردیم یه چایی دبش هم زدیم و بعدش بچه ها گفتن بریم مرکز خرید اول رفتیم یه جا رو گشتیم چند تا چیز کوچک خریدم. تاکسی گرفتیم رفتیم مرکز خرید بعدی و همینطوری داشتیم می‌گشتیم که یهو دیدم در حال خرید طلا هستم یعنی هی چند وقت بود می‌خواستیم یه تکه طلای کوچک بگیریم هی فرصت نمیشد اون روز دیگه دیدم خوشم اومد عکسش رو برای آلنی فرستادم اونم گفت قشنگ و طی یک اقدام انتحاری یه خرید سنگین انجام دادم بعدش هم رفتم یه جا که حراجی بود یه رنگ کیف داشت که خیلی دوست داشتم اونم خریدم به دوستام گفتم دیگه نزارین من خرید کنم بعد اونا هم نامردی نکردن هی تشویق به خرید میکردم برای ناهار رفتیم فودکورت یه مرکز خرید دیگه اونجا تصمیم گرفتیم عصر بریم خونه ما و خوش بگذرونیم به آلنی خبر دادم و بعد از ناهار یه خرده گشت تو مرکز خرید سوم و یه خرید که از زیرش در رفتم و الان پشیمونم و فکر میکنم باید برم بخرم رفتیم سمت خونه ما. چایی و شیرینی خوردیم و همسر دوستمون هم اومد بازی کردیم یه شام سبک هم آماده کردم بین بازی هامون دور هم خوردیم و باز تا آخر شب و تا جایی که جان در بدن داشتیم بازی کردیم و یهو آخر شب دیگه باطری همه مون خاموش شد دوستامون رفتن ما هم سریع خوابیدیم. جمعه هم که از صبح کوزتینگ بود تا عصر که بالاخره تموم شد و خونه به حدی رسید که بخوایم تافت بزنیم تا همون‌جوری بمونه ولی تافت نداشتیم ام وز هم صبح شش و نیم بیدار شدم و خیلی زود اومدم شرکت. تا دوشنبه چند تا جلسه مهم دارم و به شدت شلوغ خواهم بود از طرفی گوشیم چند وقتیه یه خرده مشکل داره و هرچی اینترنتی گشتم مدل و رنگ مورد نظرم رو نیافتم البته میگن ریجستری مشکل داره و خلاصه فعلا فروش ندارن میخوام برم ببینم بازار موبایل پیدا میکنم یا نه ولی باید بزارم بعد این روزها که یه خرده حجم کار شرکتم کمتر بشه. 

دعا کنید جلساتم خوب پیش بره یکی از جلساتم یه جورایی خلاصه کارهایی که طی نه ماه گذشته انجام دادم و جمع بندی و ارایه کار بسیار سخته. امیدوارم هفته بسیار خوبی پیش روی همه تون باشه و پاییز رو با شادی و خوشحالی شروع کنید. 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Lou Largo Music کلود دانلود Damon درآمد خودپرداز انیس دانلود بررسی بیمه عمر عشق ، من برایت می مانم ♡ OS ♡ شهرستان کوهچنار test