سلام سلام ببینید باز دختر خوبی بودم زود اومدم خوبین؟ خوش میگذره یه خرده هم شماها بگین از خودتون. 

عرضم خدمتتان که یه کاری تو شرکت شروع کردم که هم خیلی فیدبک مثبت داشتم هم یه سری ها سنگ اندازی میکنند خوب الان که فکر میکنم همه کارها همینه تو شرکتمون ولی فعلا تا اینجا فیدبکهای مثبت بیشتر بوده و همین انرژی میده ادامه بدم هر چند برای خودم عایدیش خیلی کمه ولی دیدن اینکه میتونم تأثیرگذار باشم برام لذت بخشه. اون روز هم مدیرعامل رو دیدم گفت خیلی تعریف شنیدم باز از کارتون و دستتون درد نکنه که همیشه شروع کننده حرکتهای خوبی هستین تو شرکت. حالا برم جلوتر ببینم چی پیش میاد کاری که پارسال مرداد شروع کردم که یه مدت خیلی هم اذیتم کردن یه ماه میشه که من ول کردم و انگار من که رها کردم تازه فهمیدن چه خبر بوده و حالا هی زنگ می‌زنند که جلسه بزاریم فعلا یه جلسه ست کردم تا ببینم باز چی پیش میاد. این از شرکت که همچنان ادامه داره و حالا حالا ها باید بدوام. 

اول این هفته به شدت خسته بودم یعنی واقعا حس میکردم کارایی مغزم از پنجاه درصد هم پایینتر به شدت عکس العمل هام کند شده بود و همش گیج بودم دلیلش هم خستگی بیش از حد آخر هفته عدم استراحت تغذیه نامناسب و در گیری ذهنی بوده به نظرم. دیروز بعد از ظهر یه چرت ده دقیقه ای زدم و حس کردم زنده شدم یهو. البته این دو روزه انرژی زا هم خوردم چون دیگه خیلی بد بود حالم. دیروز عصر خوب بود و برخلاف دو روز گذشته که کارها پیش نمی‌رفت تونستیم یه حجم زیادی از کارها رو انجام بدیم. فکر میکنم امروز هم یه سری دیگه خرده ریز ببریم و پرده‌ها رو باز کنیم ببریم بقیه میمونه برای پنج شنبه که صبح اول وقت بیارن و مرتب کاری های باقی مانده رو هم انجام بدیم و تموم بشه. الان شبها برای خواب خونه قبلی هستیم ولی آشپزی و غذا رو دیروز منتقل کردیم خونه جدید. 

اینا رو سه شنبه نوشتم الان چهارشنبه است و ادامه میدم. 

دیروز ساعت هشت بعد از کلی کار هر دو خسته و کوفته بودیم و تو فکر که شام چی بخوریم خونه قبلی هم بودیم گفتم پاشو بریم من یه چیز سریع آماده میکنم رفتیم سریع گوشت چرخ کرده و پیاز رو گذاشتم تو تابه خوب که سرخ شدن رب و ادویه جات رو اضافه کردم بعدش هم ماکارونی فرمی رو بدون آبکش کردن ریختم روشون و شیر اضافه کردم و صبر کردم تا ماکارونی ها بپزه و با اون خستگی بسیار چسبید بهمون. بعدش هم رفتیم بالا و لالا. دیروز پرده ها رو در آوردیم و امروز صبح که بیدار شدم یهو چشمم افتاد به درخت های بلند تو‌کوچه و آفتاب پاییزی و خزیدم زیر پتو تا نیم ساعت بعدش که دیگه بلند شدم کلی کیف کردم اول صبحی. با آلنی اومدیم بیرون و باد خنک زد به صورتمون و کلی باحال بود. رسیدم با همکارم رفتیم صبحونه اینقدر سنگین بود که دیگه ناهار میل نداشتم گفتم برم یه سالاد بخورم غذام رو هم بگیرم که شام بخوریم حالا که آشپزی هم خیلی سخت تو این وضعیت. رفتم دیدم ای دل غافل رشته پلویی که عاشقشم داریم. ولی دیگه میل نداشتم اصلا بخورم غذا رو گذاشتم تو یخچال واحد و اومدنی یادم رفت بیارم رسیدم خونه آه از نهادم بلند شد نه آه بلند نشد فقط یادم افتاد که نیاوردمش دیگه به آلنی گفتم بریم بیاریم بهتر از اینکه بخوایم شام درست کنیم چند وقتی هم بود به یکی از همکاران قول داده بودم گل میبرم براش هی یادم می‌رفت دیگه زنگ زدم گفت هستم فعلا. گل رو هم برداشتیم و رفتیم جلوی شرکت رفتم گل رو دادم غذا رو هم برداشتم و اومدیم خونه بعدش هم بدو بدو هی جمع کردیم و هی جمع کردیم دیگه واقعا اون موقع که خواستیم غذا بخوریم نا نداشتیم حتی بخوایم زنگ بزنیم غذا بیارن و خلاصه همون غذا نجاتمون داد الان وسط هال خونه جدید نشستم دارم ادامه پست رو میزارم و خستگی در میکنم آلنی رفته یه چیزی رو بیاره بعدش هم می‌خوایم چایی بخوریم. امروز پرده ها رو که داشتم میشستم نصب کنیم یکیشون بلند بود و باید کوتاه میشد منم دم و دستگاه خیاطی رو آوردم و شروع کردم به کوک زدن وسط اون همه شلوغی یک آرامشی بهم داد که افسوس خوردم که چرا نمیرم دنبال یه کلاسی چیزی مرتبط با دوخت و دوز. بچه که بودم یعنی ابتدایی نمیزاشتم مامانم هیچ دوخت و دوزی بکنه هر چی بود میگفتم بدین من و نگم که حتی تابستونها کلاس گلدوزی و خیاطی میرفتم که البته الان به جز انواع دوخت چیز دیگه ای یادم نمونده .ولی. مطمینم شروع کنم سریع میتونم خیاطی رو کامل یاد بگیرم ولی همیشه حس میکنم حوصله خیاطی رو برای طولانی مدت ندارم ولی شاید تفننی و هر از چند گاهی وقتی که این همه بهم آرامش میده فکر بدی نباشه شروعش کنم مدیونید فکر کنید که من کلی کار دانشگاهی عقب افتاده دارم و الان یک ماه از استادم هیچ‌خبری ندارم و قطعا اول مهر پوستم را خواهد کند و من پوست اندازی خواهم کرد خب دیگه پاشم برم چایی بریزم کاری ندارین تا سلامی دوباره خداحافظ همگی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نمايندگي کانن نمايندگي نيکون یار مینویسد... سالن پرورش مینیاتوربرد Johnny ریسندگی نخ اکریلیک درمان خانگی بیماری ها تندیس طبیعت کافه مارکتینگ | طراحی وبسایت ، سئو سایت و تبلیغات محیطی MR.Trader